Recenze

Ráda bych ještě jednou poděkovala za příjemně strávený týden na anglickém kempu v Krkonoších. Bylo to velice příjemné a pohodové. Užili jsme si to všichni (děti i já)Krásné prostředí a pestrý program. Doporučuji i ostatním rodičům, chtějí li strávit čas se svými dětmi a zároveň něco užitečného udělat pro sebe a své děti.

-

Chci Vám za sebe a dcerku moc poděkovat. Nejenom za angličtinu, ale hlavně za citlivý lidský přístup k dětem. Moc vám všem děkuji za podporu, kterou jste dceři dali na jejím prvním samostatném táboře i za pohled jako „od maminky“ 🙂  Máte kolem sebe skvělý tým – Klárce už jsem poděkovala při návratu dětí do Prahy – a to je moc dobře. Navíc dcera každý den pojmenovává svět kolem sebe v angličtině a chce vědět a umět víc, angličtina v ní žije….a to mi přijde skvělé, že se vám podařilo otevřít v ní chuť do toho mluvit jiným jazykem a mít z toho radost, chuť ptát se, co se jak řekne anglicky. Skvělá práce! Budeme se těšit příští rok. Ať se vám daří!

-

Určitě doporučujeme! Obě naše děti se letos účastnili poprvé a protože jsou oba začátečníci, měli jsme z počátku trochu obavy, jak to vše zvládnou. Ty se však hned rozplynuly. Děti si to podle všeho náramně užívali, veškerá výuka probíhala nejčastěji formou her a děti se dobře bavili. Musím ocenit profesionalitu lektorů a vůbec celého týmu za vynikající organizaci tábora, velký dík za pravidelné informace o dění v táboře včetně zasílaní fotografií. Prostě po všech stránkách dobře odvedená práce!:-) Těšíme se příští rok!

-

775 052 524
camps@bavardlanguages.cz
Vodičkova 714/25
Praha 1, 110 00